Youtube kanalında yayınladığı “Gimme Gimme” şarkısıyla kısa bir süre içinde müzikseverlerin beğenisi toplayan Inna, yeni şarkısı için “ Enerjisi bol , neşeli, eğlenceli ve partiler için mükemmel bir şarkı yayınladığım için çok heyecanlıyım. Müzik şirketim Global Records ve çalıştığım tüm ekibe sonsuz teşekkürler ediyorum.” diyor. Inna “Gimme Gimme” şarkısının sözlerini David Cienta ile birlikte yazdı. Bestesini ise birçok ünlü şarkıcının hit şarkılarını besteleyen Marco & Seba yaptı. Şu ana kadar Youtube kanalında 13 milyon kişi tarafından izlenen “GIMME GIMME” klibi Meksika’da çekildi. Klibin yönetmeni Edward Aninaru, görüntü yönetmeni ise John Perez. Yönetmen Edward Aninaru daha önce de Inna ile “wow”, “INNdia” kliplerinde birlikte çalıştı. Single çalışmasından sonra Brezilya ve Arjantinde turneye çıkan Inna, turneden sonra, ülkesi Romanya’da yayınlanacak olan “O ses Çoçuklar” programında jüri üyeliği yapacak.

Türkiye’de çıkardığı şarkılarla büyük ilgi gören ve konserler veren Inna, yeni single “Gimme Gimme” ile de listelerde yerini alacak gibi görünüyor. Yakın zamanda Türkiye’ye gelip bir konser turnesi yapmak istediğini, ayrıca ülkemizde yayınlanan “O ses Türkiye” programında da jüri üyesi olabileceğini söyledi.

INNA-“GIMME GIMME” şarkısının Türkiye’deki promosyon çalışması FPR İletişim Ferda Kervan ve Aslı Varlıer Pelit tarafından yürütülmektedir.

Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir