20 Yıl

İletişim sektöründeli 20 yıllık deneyim ve tecrübesini, FPR iletişim bünyesine taşıyan KURUCUMUZ Ferda Kervan, şirket bünyesindeki, uzman kadrosu ve çözüm ortaklarıyla hizmet sunmaya 2013 yılında başladı. Birçok farklı alanlarda danışmanlık hizmeti, halkla ilişkiler çalışmaları,  basın danışmanlığı  ve etkinlik işleri yapan şirketimiz, sonuç odaklı çalışmaları ve belirlediği fikir ve stratejileriyle firmaların geleceğine yenilikler katmayı sürdürüyor.

Danışmanlık: Firmalara ve çalışma alanlarına belirlenen fikir ve stratejilerle, ulaşmak istedikleri hedeflerini gerçekleştirmekteyiz.

Halkla İlişkiler: Hizmet verdiğimiz firmaların, hedef kitlerine yönelik gerçekleştirdiğimiz etkin çalışma alanlarıyla, firma müşterilerinin memnuniyeti ve kriz alanlarını yönetmekteyiz.

Basın Danışmanlığı: Yapılan tüm çalışmaların, basın aracılığı ile duyurulması. Hhedef kitleye yönelik çalışmaların, tüm basın aracılığı ile ulaşmasına, bu alanda içerik üretilmesine ve yayımlanmasını sağlamaktayız.

Etkinlik : Firmaların çalışma alanlarıyla ilgili, Basın Lansmanı, toplantılar, özel etkinlik projelerini  ve konserleri gerçekleştirmekteyiz.